Australia
Australian Eastern Standard Time
Tuesday 15:31
Sydney , Melbourne , Brisbane , Gold Coast , Canberra
Australia
Australian Central Standard Time
Tuesday 15:01
Adelajda , Darwin , Adelaide Hills , Alice Springs , Palmerston
Australia
Australian Western Standard Time
Tuesday 12:31
Perth , Mandurah , Albany , Kalgoorlie , Kwinana
Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych
UTC-10
Monday 18:31
Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych
UTC-11
Monday 17:31
Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych
UTC+12
Tuesday 16:31
Fidżi
Tuesday 16:31
Suwa , Lautoka , Nadi , Labasa , Ba , wszystkie miasta Fidżi
Guam
Tuesday 14:31
Dededo Village , Yigo Village , Tamuning-Tumon-Harmon Village , Mangilao Village , Barrigada Village , wszystkie miasta Guamu
Kiribati
UTC+12
Tuesday 16:31
Tarawa , Betio Village , Bikenibeu Village , Teaoraereke Village , Bairiki Village
Kiribati
UTC+13
Tuesday 17:31
Kiribati
UTC+14
Tuesday 18:31
Tabwakea Village , London Village , Banana Village , Napari Village
Mariany Północne
Tuesday 14:31
Saipan , San Jose Village
Mikronezja
UTC+11
Tuesday 15:31
Kolonia , Kolonia Town , Palikir , Kapingamarangi , Nukuoro
Mikronezja
UTC+10
Tuesday 14:31
Weno Town , Colonia , Fais , Satawal , Satowan
Nauru
Tuesday 16:31
Arijejen , Yaren , Baiti , Anabar , Uaboe , wszystkie miasta
Niue
Monday 17:31
Alofi
Nowa Kaledonia
Tuesday 15:31
Numea , Mont-Dore , Dumbea , Paita , We , wszystkie miasta
Nowa Zelandia
Tuesday 17:31
Auckland , Wellington , Christchurch , Manukau City , Waitakere , wszystkie miasta
Palau
Tuesday 13:31
Koror , Koror Town , Kloulklubed , Ulimang , Mengellang , wszystkie miasta
Papua-Nowa Gwinea
Tuesday 14:31
Port Moresby , Lae , Mount Hagen , Popondetta , Madang , wszystkie miasta
Pitcairn
Monday 20:31
Adamstown
Polinezja Francuska
Monday 18:31
Faaa , Papeete , Punaauia , Pirae , Mahina , wszystkie miasta
Samoa
Tuesday 17:31
Apia , Asau , Mulifanua , Faleula , Siusega , wszystkie miasta
Samoa Amerykańskie
Monday 17:31
Pago Pago , Tafuna , Leone , Faleniu , Aua , wszystkie miasta
Tokelau
Tuesday 17:31
Atafu Village , Nukunonu , Fale old settlement
Tonga
Tuesday 17:31
Nuku'alofa , Neiafu , Haveluloto , Vaini , Pangai , wszystkie miasta
Tuvalu
Tuesday 16:31
Funafuti , Savave Village , Tanrake Village , Toga Village , Asau Village , wszystkie miasta
Vanuatu
Tuesday 15:31
Port Vila , Luganville , Norsup , Port-Olry , Isangel , wszystkie miasta
Wallis i Futuna
Tuesday 16:31
Mata Utu , Sigave , Alo
Wyspa Norfolk
Tuesday 16:31
Kingston
Wyspy Cooka
Monday 18:31
Avarua
Wyspy Marshalla
Tuesday 16:31
Majuro , Arno , Jabor , Wotje , Mili , wszystkie miasta
Wyspy Salomona
Tuesday 15:31
Honiara , Auki , Gizo , Buala , Tulaghi , wszystkie miasta