Схід і захід сонця, тривалість світлового дня в Шверін, Німеччина

Зараз в Шверін вівторок, 16 липня 2019 року.


Схід сонця: 5:05
Захід сонця: 21:35
Астрономічний (істинний) полудень: 13:20
Тривалість дня: 16 год 30 хв. 13 с

Дивіться інформацію про схід, заході, зеніті, тривалості дня та сутінках для усього місяця у таблицях нижче.
Виберіть місяць та рік:

Схід і захід сонця, істинний полудень і тривалість світлового дня в Шверін, Німеччина

Дата Сонце
Схід Захід Астрономічний (істинний) полудень Світловий день
Понеділок, 1 липня 4:49 21:47 13:18 16ч 58м 10с
Вівторок, 2 липня 4:49 21:46 13:18 16ч 56м 59с
Середа, 3 липня 4:50 21:46 13:18 16ч 55м 41с
Четвер, 4 липня 4:51 21:45 13:18 16ч 54м 18с
П'ятниця, 5 липня 4:52 21:45 13:18 16ч 52м 48с
Субота, 6 липня 4:53 21:44 13:19 16ч 51м 12с
Неділя, 7 липня 4:54 21:44 13:19 16ч 49м 31с
Понеділок, 8 липня 4:55 21:43 13:19 16ч 47м 43с
Вівторок, 9 липня 4:56 21:42 13:19 16ч 45м 51с
Середа, 10 липня 4:57 21:41 13:19 16ч 43м 52с
Четвер, 11 липня 4:58 21:40 13:19 16ч 41м 48с
П'ятниця, 12 липня 5:00 21:39 13:20 16ч 39м 40с
Субота, 13 липня 5:01 21:38 13:20 16ч 37м 25с
Неділя, 14 липня 5:02 21:37 13:20 16ч 35м 6с
Понеділок, 15 липня 5:04 21:36 13:20 16ч 32м 42с
Вівторок, 16 липня 5:05 21:35 13:20 16ч 30м 13с
Середа, 17 липня 5:06 21:34 13:20 16ч 27м 40с
Четвер, 18 липня 5:08 21:33 13:20 16ч 25м 3с
П'ятниця, 19 липня 5:09 21:31 13:20 16ч 22м 21с
Субота, 20 липня 5:10 21:30 13:20 16ч 19м 34с
Неділя, 21 липня 5:12 21:29 13:20 16ч 16м 44с
Понеділок, 22 липня 5:13 21:27 13:20 16ч 13м 51с
Вівторок, 23 липня 5:15 21:26 13:20 16ч 10м 53с
Середа, 24 липня 5:16 21:24 13:20 16ч 7м 51с
Четвер, 25 липня 5:18 21:23 13:20 16ч 4м 46с
П'ятниця, 26 липня 5:20 21:21 13:20 16ч 1м 38с
Субота, 27 липня 5:21 21:20 13:20 15ч 58м 26с
Неділя, 28 липня 5:23 21:18 13:20 15ч 55м 11с
Понеділок, 29 липня 5:24 21:16 13:20 15ч 51м 54с
Вівторок, 30 липня 5:26 21:15 13:20 15ч 48м 33с
Середа, 31 липня 5:28 21:13 13:20 15ч 45м 9с

Сутінки в Шверін, Німеччина

Дата Сутінки
Цивільні Навігаційні Астрономічні
Початок Кінець Початок Кінець Початок Кінець
Понеділок, 1 липня 3:56 22:39 2:23 0:12 1:00 1:00
Вівторок, 2 липня 3:57 22:39 2:25 0:11 1:00 1:00
Середа, 3 липня 3:58 22:38 2:27 0:09 1:00 1:00
Четвер, 4 липня 3:59 22:37 2:29 0:07 1:00 1:00
П'ятниця, 5 липня 4:00 22:36 2:32 0:05 1:00 1:00
Субота, 6 липня 4:02 22:36 2:34 0:03 1:00 1:00
Неділя, 7 липня 4:03 22:35 2:36 0:01 1:00 1:00
Понеділок, 8 липня 4:04 22:34 2:39 23:59 1:00 1:00
Вівторок, 9 липня 4:06 22:33 2:42 23:57 1:00 1:00
Середа, 10 липня 4:07 22:32 2:44 23:54 1:00 1:00
Четвер, 11 липня 4:08 22:30 2:47 23:52 1:00 1:00
П'ятниця, 12 липня 4:10 22:29 2:49 23:50 1:00 1:00
Субота, 13 липня 4:11 22:28 2:52 23:47 1:00 1:00
Неділя, 14 липня 4:13 22:27 2:55 23:45 1:00 1:00
Понеділок, 15 липня 4:15 22:25 2:58 23:42 1:00 1:00
Вівторок, 16 липня 4:16 22:24 3:00 23:40 1:00 1:00
Середа, 17 липня 4:18 22:22 3:03 23:37 1:00 1:00
Четвер, 18 липня 4:20 22:21 3:06 23:34 1:00 1:00
П'ятниця, 19 липня 4:21 22:19 3:09 23:32 1:00 1:00
Субота, 20 липня 4:23 22:17 3:12 23:29 1:00 1:00
Неділя, 21 липня 4:25 22:16 3:14 23:26 1:00 1:00
Понеділок, 22 липня 4:27 22:14 3:17 23:24 1:00 1:00
Вівторок, 23 липня 4:29 22:12 3:20 23:21 1:00 1:00
Середа, 24 липня 4:30 22:10 3:23 23:18 1:00 1:00
Четвер, 25 липня 4:32 22:09 3:26 23:15 1:00 1:00
П'ятниця, 26 липня 4:34 22:07 3:28 23:12 1:00 1:00
Субота, 27 липня 4:36 22:05 3:31 23:10 1:00 1:00
Неділя, 28 липня 4:38 22:03 3:34 23:07 1:00 1:00
Понеділок, 29 липня 4:40 22:01 3:37 23:04 1:00 1:00
Вівторок, 30 липня 4:42 21:59 3:39 23:01 1:00 1:00
Середа, 31 липня 4:44 21:57 3:42 22:58 1:45 0:55

Шверін, Німеччина — цифри і факти

Країна: Німеччина
Координати Шверін: 53°37′45″ пн.ш., 11°24′47″ сх.д.
Населення: 96 641 чол.
Дізнатися час в Шверін
Стаття Вікіпедії: Шверін