Australia
Australian Eastern Standard Time
Tuesday 17:33
Sydney , Melbourne , Brisbane , Gold Coast , Canberra
Australia
Australian Central Standard Time
Tuesday 17:03
Adelajda , Darwin , Adelaide Hills , Alice Springs , Palmerston
Australia
Australian Western Standard Time
Tuesday 14:33
Perth , Mandurah , Albany , Kalgoorlie , Kwinana
Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych
UTC-10
Monday 20:33
Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych
UTC-11
Monday 19:33
Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych
UTC+12
Tuesday 18:33
Fidżi
Tuesday 18:33
Suwa , Lautoka , Nadi , Labasa , Ba , wszystkie miasta Fidżi
Guam
Tuesday 16:33
Dededo Village , Yigo Village , Tamuning-Tumon-Harmon Village , Mangilao Village , Barrigada Village , wszystkie miasta Guamu
Kiribati
UTC+12
Tuesday 18:33
Tarawa , Betio Village , Bikenibeu Village , Teaoraereke Village , Bairiki Village
Kiribati
UTC+13
Tuesday 19:33
Kiribati
UTC+14
Tuesday 20:33
Tabwakea Village , London Village , Banana Village , Napari Village
Mariany Północne
Tuesday 16:33
Saipan , San Jose Village
Mikronezja
UTC+11
Tuesday 17:33
Kolonia , Kolonia Town , Palikir , Kapingamarangi , Nukuoro
Mikronezja
UTC+10
Tuesday 16:33
Weno Town , Colonia , Fais , Satawal , Satowan
Nauru
Tuesday 18:33
Arijejen , Yaren , Baiti , Anabar , Uaboe , wszystkie miasta
Niue
Monday 19:33
Alofi
Nowa Kaledonia
Tuesday 17:33
Numea , Mont-Dore , Dumbea , Paita , We , wszystkie miasta
Nowa Zelandia
Tuesday 19:33
Auckland , Wellington , Christchurch , Manukau City , Waitakere , wszystkie miasta
Palau
Tuesday 15:33
Koror , Koror Town , Kloulklubed , Ulimang , Mengellang , wszystkie miasta
Papua-Nowa Gwinea
Tuesday 16:33
Port Moresby , Lae , Mount Hagen , Popondetta , Madang , wszystkie miasta
Pitcairn
Monday 22:33
Adamstown
Polinezja Francuska
Monday 20:33
Faaa , Papeete , Punaauia , Pirae , Mahina , wszystkie miasta
Samoa
Tuesday 19:33
Apia , Asau , Mulifanua , Faleula , Siusega , wszystkie miasta
Samoa Amerykańskie
Monday 19:33
Pago Pago , Tafuna , Leone , Faleniu , Aua , wszystkie miasta
Tokelau
Tuesday 19:33
Atafu Village , Nukunonu , Fale old settlement
Tonga
Tuesday 19:33
Nuku'alofa , Neiafu , Haveluloto , Vaini , Pangai , wszystkie miasta
Tuvalu
Tuesday 18:33
Funafuti , Savave Village , Tanrake Village , Toga Village , Asau Village , wszystkie miasta
Vanuatu
Tuesday 17:33
Port Vila , Luganville , Norsup , Port-Olry , Isangel , wszystkie miasta
Wallis i Futuna
Tuesday 18:33
Mata Utu , Sigave , Alo
Wyspa Norfolk
Tuesday 18:33
Kingston
Wyspy Cooka
Monday 20:33
Avarua
Wyspy Marshalla
Tuesday 18:33
Majuro , Arno , Jabor , Wotje , Mili , wszystkie miasta
Wyspy Salomona
Tuesday 17:33
Honiara , Auki , Gizo , Buala , Tulaghi , wszystkie miasta